Попередній захист магістерських робіт (05.06.2015 р.)

Отправлено 3 июн. 2015 г., 03:30 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 3 июн. 2015 г., 03:30 ]
6 червня 2015 року на кафедрі буде проведена чергова сесія попереднього захисту магістерських робіт.
На попередній захист подається завершена виконанням магістерська робота за рекомендацією (відгуком) наукового керівника.
Робота має бути оформлена відповідно до вимог, встановлених Положенням про кваліфікаційні роботи, в ній мають бути відсутні плагіат, хибні посилання (зноски), фальсифікація даних. 
Магістерська робота повинна бути самостійним дослідженням, а не результатом компілятивної діяльності магістранта.
Попередній захист складається з таких елементів:
  • доповідь (5-7 хвилин) з викладенням актуальності теми дослідження, основних положень окремих розділів роботи та висновків (положень, що виносяться на захист);
  • відповіді на запитання та зауваження членів кафедри;
  • обговорення роботи та прийняття рішення.
Для разгляду під час попереднього захисту подається:
- роздрукована та підшита магістерська робота (робота іноземною мовою додатково супроводжується авторефератом українською мовою) (див. шаблони робіт  в розділі сайту "Бакалаврские, дипломные и магистерские работы";
- письмова доповідь на захист;
- титульний аркуш і план роботи (у кількості 5 екз.).

Слід звернути особливу увагу на формулювання актуальності роботи, мети і завдань дослідження, опредмеченності висновків роботи та їх відповідності поставленим завданням.
Наукові керівники мають звернути увагу на відповідність теми роботи відповідному наказу НУ "ОЮА", дотримання встановленого обсягу магістерської роботи (90-100 стор.), мінімального обсягу списку використаної літератури (80-100 першоджерел).

Відповідальність за відповідність магістерських робіт зареєстровані темі та заявленій спеціальності, якість магістерських робіт несуть автор та науковий керівник.

Початок засідання кафедри з попереднього захисту магістерських робіт - 13:00, після обговорення дисертацій та плану наукової роботи на 2015-2016 навчальний рік.

Список осіб, допущених до попереднього захисту:
Comments