Предварительная защита дипломных и магистерских работ

Отправлено 11 апр. 2014 г., 1:45 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 6 мая 2014 г., 7:58 ]
Шановні студенти!

З 12 травня розпочинається захист дипломних робіт в ДЕК ФМПВ/ФА, а з 26.05 – магістерських.

Кафедра міжнародного права та міжнародних відносин проводить попередній захист дипломних та магістерських робіт, що виконуються по кафедрі.

Такий захист проводиться у декілька етапів:
І етап - подання науковим керівником інформації про стан виконання кваліфікаційної роботи (до 18 квітня). На підставі поданої інформації формується графік попереднього захисту (графік буде розміщено на цій сторінці 21.04).
ІІ етап - попередній захист дипломних робіт (23-25 квітня).
ІІІ етап - попередній захист магістерських робіт (14 травня).

Засідання кафедри з попереднього захисту кваліфікаційних робіт розпочинається о 13.00.

Попередній захист кожної кваліфікаційної роботи включає:
  • стислу доповідь висновків, отриманих студентом за результатом виконання кваліфікаційної роботи. Доповідь має бути попередньо узгоджена з науковим керівником;
  • відповідь на запитання присутніх;
  • відгук наукового керівника;
  • зауваження членів кафедри щодо кваліфікаційної роботи та попереднього захисту;
  • рішення кафедри по конкретній роботі щодо її рекомендації до захисту перед ДЕК.
Попередній захист здійснюється лише за поданими на кафедру кваліфікаційними роботами.
Для попереднього захисту магістерських робіт рекомендується подання опублікованих чи депонованих тез наукових доповідей, наукових статей магістрантів.

В ДЕК кафедра передає кваліфікаційні роботи разом з відгуком наукового керівника та рецензією, тому для отримання рецензії кваліфікаційна робота має бути здана на кафедру не пізніше як за 5 днів до дати захисту.

Слідкуйте за змінами на цій сторінці.

ГРАФІК ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАХИСТУ ДИПЛОМНИХ РОБІТ

2014 Звіт про рекомендацію до попереднього захисту