2017/10 Навчання на юридичному факультеті Загребського Університету, Хорватія (за рахунок програми ERASMUS +)

Отправлено 8 окт. 2017 г., 23:00 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 8 окт. 2017 г., 23:01 ]
Навчання протягом семестру 1 студента магістратури факультету міжнародно-правових відносин на юридичному факультеті Загребського Університету, Хорватія (всі витрати пов’язані з навчанням та перебуванням в Хорватії відшкодовуються за рахунок програми ERASMUS +).
Вимоги для потенційних учасників програми академічної мобільності: бути студентом 1 або 2 курсу магістратури, спеціалізація «міжнародне та європейське право»,  наявність сертифікату, який підтверджує володіння англійською мовою на рівні не менш B2 згідно Загальноєвропейської Рекомендації з мовної освіти: вивчення, викладання, оцінювання або IELTS 5.5 - 6.5 та TOEFL 87-109.

Заявки на участь у цій програмі академічної мобільності приймаються до 1 листопада 2017 року.

Більш детальну інформації про програми академічної мобільності ви можете дізнатися у відділі міжнародних зв’язків Національного університету «Одеська юридична академія».