2017/11/22 Засідання студентського гуртка з міжнародного права. Тема: «Міжнародне інвестиційне право: виклики сучасності»

Отправлено 20 нояб. 2017 г., 5:04 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 20 нояб. 2017 г., 5:06 ]
Запрошуємо всіх на чергове засідання Студентського наукового гуртка з міжнародного права кафедри міжнародного права та міжнародних відносин НУ «ОЮА», що відбудеться 22 листопада 2017 року о 15:00 (25 аудиторія)
За бажанням можна підготувати доповідь, попередньо повідомивши ключове питання, яке ви плануєте висвітлити.

Модератор Гуртка: Войтович Павло Петрович
Запрошений експерт: Любашенко В'ячеслав Ігоревич

Тема: «Міжнародне інвестиційне право: виклики сучасності»

Ключові питання:
  1. Основні тенденції розвитку МІП
  2. Доктрина «treaty shopping» в МІП
  3. Захист іноземних інвестицій під час військових конфліктів
  4. Практика вирішення інвестиційних спорів між Україною і РФ в світлі агресії РФ
  5. «Повзуча» експропріація в МІП
  6. Питання укладення єдиного універсального міжнародного інвестиційного договору: історія, дебати та сучасна необхідність.