2017/10/13 Семінар «Норми і механізми захисту прав людини ООН» (Управління Верховного комісара ООН з прав людини та Інститут зі зв’язку науки та суспільства, НУОЮА)

Отправлено 8 окт. 2017 г., 23:17 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 8 окт. 2017 г., 23:18 ]
Національний університет «Одеська юридична академія», Управління Верховного комісара ООН з прав людини та Інституту зі зв’язку науки та суспільства запрошують взяти участь у семінарі «Норми і механізми захисту прав людини ООН»,  який відбудеться 13 жовтня 2017 року. 
Місце проведення семінару: Зала засідань Вченої ради Національного університету «Одеська юридична академія» (м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 23).
Час проведення: 10:00-14:00.
В якості експерта запрошений голова секції Управління Верховного комісара ООН з прав людини доктор Крістоф Пешу, який відповідає за спеціальні контрольні мандати у сферах: тортур; позасудових страт; насильницьких зникнень; свавільного затримання; свободи релігій та віросповідання; захисту прав людини в контексті боротьби з тероризмом; захисту права на приватність. 
Доктор Крістоф Пешу має понад 36 річній практичний досвід у гуманітарній сфері, сфері захисту прав людини та допомоги біженцям.
У програмі семінару обговорення актуальних проблем універсального підходу до захисту прав людини, організаційно-правових особливостей механізму захисту прав людини ООН, використання правозахисного механізму ООН в Україні. До обговорення цих питань запрошується юристи практики, представники академічної спільноти, засобів масової інформації, правозахисники та громадські активісти. 
Науково-практичний семінар організований за підтримки Управління Верховного комісара ООН з прав людини та Інституту зі зв’язку науки та суспільства. 
Учасники семінару отримують сертифікат.
Реєстрація учасників семінару за посиланням до 12 жовтня: 

Comments