Объявления

В этом разделе размещается информация о предстоящих событиях кафедры международного права и международных отношений.

2017/11/21 Анонс : Конкурс DRI “Як покращити зовнішню комунікацію судів?”

Отправлено пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено ]

Однією з передумов успішної діяльності будь-якого державного органу, є його відкритість, зв'язок з громадськістю та комунікація назовні. В Україні формується новий Верховний Суд. Щоб не повторити помилок минулого, коли поінформованість та доступ до інформації про діяльність Суду були обмеженими, та з метою покращити метод, стратегію та принципи зовнішньої комунікації Верховного Суду, Democracy Reporting International (DRI), спільно з Асоціація розвитку суддівського самоврядування України та Юридична газета запрошує молодих фахівців віком до 35 років (правників, політологів, журналістів, суддів, представників громадських/молодіжних організацій та ін.), студентів та аспірантів (права/журналістики/політології та ін.) взяти участь у креативному конкурсі “Як покращити зовнішню комунікацію судів?”.

Правила участі:
Ви надсилаєте власне бачення того, як, на Вашу думку, необхідно висвітлювати діяльність Верховного Суду. Ваші конкурсні роботи можуть, наприклад, бути:

● обґрунтовані пропозиції, що повинна покривати зовнішня комунікація суду і як має працювати відділ комунікації суду.
● пропозиції щодо сайту Верховного Суду (систему навігації, розділи тощо).
● приклад прес-релізу суду щодо важливого судового рішення, яке впливає на майбутню судову практику в цілому.
● розробка гасел та іміджу (наприклад, Мін’юст використовує гасло “сказано-зроблено!”).
● як представити та інформувати про діяльність Верховного Суду в соціальних мережах (facebook, twitter).
● відео/постери/комікси, що можуть змінити імідж суду та, наприклад, розповісти про те, що нові судді обрані на конкурсних і професійних засадах.
● логотип суду та обґрунтування чому такий логотип.
● фільм чи сценарій для фільму про новий Верховний Суд.
● перелік прикладів робіт невичерпний; Ви вільні в обранні форми та презентації конкурсних робіт.

Коли надсилати: до 10 грудня 2017 року

Як надсилати: 
Ваші авторські роботи, а також питання надсилайте на e-mail: b.bernatsky@democracy-reporting.org. Тема листа: «Конкурс DRI + ПІБ». В листі обов’язково вкажіть: місце навчання/роботи; напрямок навчання/роботи; місце проживання. Надсилаючи свою роботу учасники погоджуються, що їхні конкурсні роботи можуть вільно та безкоштовно розміщуватися на інформаційних ресурсах в т.ч. в інтернеті.

Обрання переможців: 
● Роботи оцінюватимуть експерти DRI, долучаючи під час фінальної суддів Верховного Суду та професійних журналістів з Юридичної Газети.
● Важливо, ми чекаємо лише на оригінальні авторські роботи (плагіат – підстава для дискваліфікації).
● З надісланих робіт ми оберемо 20, які насправді релевантні для теми та цікаві.

Чому це цікаво?
● Авторів робіт переможців ми запросимо на дводенний воркшоп про комунікацію судів та органів влади до Києва (23-24 грудня 2017 року). Витрати на проживання, харчування та проїзд будуть компенсовані.
● Найкращі роботи будуть опубліковані на платформах популярних видань.
● Ваші пропозиції почують та візьмуть до розгляду судді Верховного Суду, представники провідних юридичних видань та органів влади.
● Можливість стажування/проходження практики в органах суддівського самоврядування або в судових органах, або в юридичному виданні.

Більше про конкурс: https://www.facebook.com/events/154250971856477/

2017/11/22 Засідання студентського гуртка з міжнародного права. Тема: «Міжнародне інвестиційне право: виклики сучасності»

Отправлено 20 нояб. 2017 г., 5:04 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 20 нояб. 2017 г., 5:06 ]

Запрошуємо всіх на чергове засідання Студентського наукового гуртка з міжнародного права кафедри міжнародного права та міжнародних відносин НУ «ОЮА», що відбудеться 22 листопада 2017 року о 15:00 (25 аудиторія)
За бажанням можна підготувати доповідь, попередньо повідомивши ключове питання, яке ви плануєте висвітлити.

Модератор Гуртка: Войтович Павло Петрович
Запрошений експерт: Любашенко В'ячеслав Ігоревич

Тема: «Міжнародне інвестиційне право: виклики сучасності»

Ключові питання:
  1. Основні тенденції розвитку МІП 
  2. Доктрина «treaty shopping» в МІП 
  3. Захист іноземних інвестицій під час військових конфліктів 
  4. Практика вирішення інвестиційних спорів між Україною і РФ в світлі агресії РФ
  5. «Повзуча» експропріація в МІП
  6. Питання укладення єдиного універсального міжнародного інвестиційного договору: історія, дебати та сучасна необхідність.

2017/10/25 Засідання кафедрального студентського наукового гуртка з міжнародного права

Отправлено 23 окт. 2017 г., 7:53 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 23 окт. 2017 г., 7:54 ]

Запрошуємо приєднатись до засідання Гуртка з міжнародного права Кафедри міжнародного права та міжнародних відносин НУ «ОЮА»яке відбудеться 25 жовтня о 14.45 в аудиторії 309 (Піонерська, 2).

Тема: "Право на приватність"


#студгурток

2017/10/17 Методологічний семінар на тему: «Міжнародне і національне право: проблеми акультурації ісламських держав» (професор Х. Бехруз)

Отправлено 14 окт. 2017 г., 12:20 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 14 окт. 2017 г., 12:20 ]

17 жовтня 2017 року, у вівторок, о 15:00, у Залі засідань Вченої ради НУ ОЮА (зелена зала) відбудеться методологічний семінар на тему: «Міжнародне і національне право: проблеми акультурації ісламських держав» 
Доповідач: завідувач кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Національного університету «Одеська юридична академія», доктор юридичних наук, професор Х.М. Бехруз​

2017/10/13 Семінар «Норми і механізми захисту прав людини ООН» (Управління Верховного комісара ООН з прав людини та Інститут зі зв’язку науки та суспільства, НУОЮА)

Отправлено 8 окт. 2017 г., 23:17 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 8 окт. 2017 г., 23:18 ]

Національний університет «Одеська юридична академія», Управління Верховного комісара ООН з прав людини та Інституту зі зв’язку науки та суспільства запрошують взяти участь у семінарі «Норми і механізми захисту прав людини ООН»,  який відбудеться 13 жовтня 2017 року. 
Місце проведення семінару: Зала засідань Вченої ради Національного університету «Одеська юридична академія» (м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 23).
Час проведення: 10:00-14:00.
В якості експерта запрошений голова секції Управління Верховного комісара ООН з прав людини доктор Крістоф Пешу, який відповідає за спеціальні контрольні мандати у сферах: тортур; позасудових страт; насильницьких зникнень; свавільного затримання; свободи релігій та віросповідання; захисту прав людини в контексті боротьби з тероризмом; захисту права на приватність. 
Доктор Крістоф Пешу має понад 36 річній практичний досвід у гуманітарній сфері, сфері захисту прав людини та допомоги біженцям.
У програмі семінару обговорення актуальних проблем універсального підходу до захисту прав людини, організаційно-правових особливостей механізму захисту прав людини ООН, використання правозахисного механізму ООН в Україні. До обговорення цих питань запрошується юристи практики, представники академічної спільноти, засобів масової інформації, правозахисники та громадські активісти. 
Науково-практичний семінар організований за підтримки Управління Верховного комісара ООН з прав людини та Інституту зі зв’язку науки та суспільства. 
Учасники семінару отримують сертифікат.
Реєстрація учасників семінару за посиланням до 12 жовтня: 

2017/10/09-13 цикл лекцій «UN HUMAN RIGHTS NORMS AND MECHANISMS» (НУОЮА, 9-13 жовтня 2017 року)

Отправлено 8 окт. 2017 г., 23:11 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 8 окт. 2017 г., 23:13 ]

Національний університет «Одеська юридична академія», Управління Верховного комісара ООН з прав людини та Інститут зі зв’язку науки та суспільства запрошують студентів старших курсів та аспірантів відвідати цикл лекцій «UN HUMAN RIGHTS NORMS AND MECHANISMS»,  який відбудеться 9-13 жовтня 2017 року.

Місце проведення лекцій: Зала засідань Вченої ради Національного університету «Одеська юридична академія» (м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 23).

Час проведення лекцій: 12.00-13:10.

Цикл лекцій, присвячений обговоренню актуальних проблем універсального підходу до захисту прав людини, організаційно-правових особливостей механізму захисту прав людини ООН, використання правозахисного механізму ООН в Україні.

В якості експерта залучений голова секції Управління Верховного комісара ООН з прав людини (Женева, Швейцарія) доктор Крістоф Пешу.

Доктор Крістоф Пешу має понад 36 річній практичний досвід у гуманітарній сфері, сфері захисту прав людини та допомоги біженцям. Він відповідає за спеціальні контрольні мандати ООН у сферах: тортур; позасудових страт; насильницьких зникнень; свавільного затримання; свободи релігій та віросповідання; захисту прав людини в контексті боротьби з тероризмом; захисту права на приватність.

Слухачі циклу лекцій отримують  міжнародний сертифікат. Кількість місць обмежена!!!

Реєстрації слухачів за посиланням до 8 жовтня включно:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflMDkCK-sd7RTCPQXssQt6W9YRKfHpUOf2duBVgnBUdquaEA/viewform


Presentation 1: Human rights and the universal search for norms of governance. This presentation goes through world history and highlights efforts by different societies to define rules of behavior between the rulers and the people. This would be followed by an introduction of the Universal Declaration of Human Rights. 

Presentation 2: The Treaty Bodies system. This is the heart of the UN human rights system, based on the international human rights treaties ratified by States, and the groups of experts monitoring State compliance with these treaties.

Presentation 3: The Special Procedures. These are independent experts (Special Rapporteurs) recruited by the Human Rights Council to monitor an issue worldwide (for instance torture, or child trafficking, or access to water and sanitation) or human rights in a single country (example: Special Rapporteur on Myanmar or on Belarus). I currently work with seven Special Rapporteurs.

Presentation 4: The Universal Periodic review (UPR): It is the latest mechanism created the Human Rights Council: every 4 years all 193 UN member states are invited to report to the Human Rights Council about human rights progress made at home, in the presence of all other States. The session last 3 and a half hours, and includes an exchange between the State under review and the other States. Curriculum Vitae (Christophe PESCHOUX)

Personal details
Name: Christophe PESCHOUX
Date of Birth: 3 September 1958 
Nationality: French
Marital status: Married, 3 children
Education:
Studied political and moral philosophy (Master 1) in Montpellier; history and civilizations of Southeast Asia (Master II) in Paris; and rural development in Geneva. 

Professional Experience: 
Has been working for the past 36 years in the fields of humanitarian, refugees and human rights protection.  
Since January 2014: head of the section of the office of the High Commissioner for Human Rights supporting the work of seven special procedures mandate holders: torture; summary executions; enforced disappearances; arbitrary detention; freedom of religion and belief; human rights protection in the context of counter-terrorism; and protection of the right to privacy. 
From May 2011 to December 2013: lead and coordinated the Universal Periodic Review work of the Office of the High Commissioner for Human Rights in Geneva. 
From 2007 to 20011: High Commissioner’s Representative in Cambodia, the only country office in Asia. Prior to this, he coordinated protection/prison work with the International Committee of the Red Cross (ICRC) for 4 years (Iraq, 2003; Central Asia, 2004-2006; and Ethiopia (2006-2007). From 1993 to 2003 he served in the Office of the High Commissioner for Human Rights in Cambodia (as head of the investigation and monitoring unit, 1993-1999) and at Headquarters (1999-2003) where he contributed to the office’s work in Afghanistan, Togo, Palestinian Occupied Territories, and East Timor, and developed a methodology on witness protection. Prior to joining the OHCHR, he worked in the United Nations Transitional Authority in Cambodia (UNT AC) and as a senior protection officer with UNHCR (Khmer rouge-controlled refugee camp, along the Thai-Cambodian border).  From 1981 to 1991, he worked with a several non-governmental organizations in the fields of humanitarian, human rights and refugee protection (Ecoles sans Frontières, Médecins du Monde and Amnesty International, and conducted independent field research.
Publications: 
1) Book: Les “nouveaux” Khmers rouges – Reconstruction du mouvement et reconquête des villages, 1979-1991, Paris, 1992, 300 pages.  History of the Khmer rouge following their overthrow by Vietnam in 1979: 
2) Book: Itinerary of an ordinary torturer – Interview with Duch, former Khmer rouge commander of S21, Silkworm Books, 2016, 204 pages, 47 illustrations. S-21 was the Khmer rouge regime main political security interrogation and execution center where 14-16,000 people were tortured and executed. Foreword by David P. Chandler.

2017/10 Навчання на юридичному факультеті Загребського Університету, Хорватія (за рахунок програми ERASMUS +)

Отправлено 8 окт. 2017 г., 23:00 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 8 окт. 2017 г., 23:01 ]

Навчання протягом семестру 1 студента магістратури факультету міжнародно-правових відносин на юридичному факультеті Загребського Університету, Хорватія (всі витрати пов’язані з навчанням та перебуванням в Хорватії відшкодовуються за рахунок програми ERASMUS +).
Вимоги для потенційних учасників програми академічної мобільності: бути студентом 1 або 2 курсу магістратури, спеціалізація «міжнародне та європейське право»,  наявність сертифікату, який підтверджує володіння англійською мовою на рівні не менш B2 згідно Загальноєвропейської Рекомендації з мовної освіти: вивчення, викладання, оцінювання або IELTS 5.5 - 6.5 та TOEFL 87-109.

Заявки на участь у цій програмі академічної мобільності приймаються до 1 листопада 2017 року.

Більш детальну інформації про програми академічної мобільності ви можете дізнатися у відділі міжнародних зв’язків Національного університету «Одеська юридична академія».

2017/09/21 Засідання кафедрального студентського наукового гуртка з міжнародного права

Отправлено 20 сент. 2017 г., 19:18 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 23 окт. 2017 г., 7:55 ]

Запрошуємо приєднатись до організованої NU “OLA” Moot Court Society та Гуртком з міжнародного права Кафедри міжнародного права та міжнародних відносин НУ «ОЮА» Презентації міжнародних судових дебатівяка відбудеться 21 вересня о 14.45 в аудиторії 208 (гол. корпус).

Під час зустрічі плануємо:
розповісти про існуючі можливості та перспективи, які відкриває участь в мут-кортах;
сформувати команди зі студентів, які попередньо зареєструвались для участі в міжнародних судових дебатах;
відповісти на всі Ваші питання.

На зустрічі будуть присутні представники NU “OLA” MCS та тренери команд.
Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/UlWNRdPETVmAvp7c2.

#студгурток

2017/09/14-15 International Scientific Conference «International Criminal Justice in the Turbulent World» (Odesa, NUOLA, 14-15.09.2017)

Отправлено 13 сент. 2017 г., 19:33 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 13 сент. 2017 г., 19:34 ]

International Scientific Conference «International Criminal Justice in the Turbulent World» will take place in the Academic Council Conference Hall of the National University «Odesa Law Academy» on 14 – 15 of September.
At the end of 2017, 20 years will have passed since the adoption of the UN General Assembly Resolution No. 52/160, which convened the Diplomatic Conference for the establishment of the International Criminal Court. The past years have made it clear that the shift in anticipations from supranational criminal courts is becoming more and more apparent. This is true for both the international legal scholarship and post-conflict societies.
A simple and obvious thesis that no peace possible without justice is no longer accepted without doubts.
The International Criminal Court and other acting and eventual hybrid and international criminal courts are expected to make a tangible contribution to overcoming the consequences of conflicts and reconciliation. These new expectations together with multi-vector nature of the stakeholders’ political interests require international criminal justice (ICJ) to be more effective in the turbulent world. All these issues are on current interest in Ukraine.

Online Broadcasting of the Conference

National University «Odesa Law Academy» welcomes to a new forum to discuss present and future of the international criminal justice through the frame of its institutional credibility.
The best experts on international criminal law, including the ICC Judge Anita Ušacka, the President of the Council of Europe anti-torture Committee Mykola Gnatovskyy together with other researchers and practitioners, will discuss the topical challenges for the international criminal justice. 
The general theme of the event will be revealed in discussions within the framework of the Nuremberg (general theoretical and historical issues of ICJ), Hague (the law of international criminal courts ad hoc), Roman (the law of the International Criminal Court) and Freetown (hybrid criminal justice) panels. 
This Conference is a forum for experience exchange between different practicing lawyers in the sphere of International Criminal Law. One of them is Prosecutor, Assistant Professor in the University of Stuttgart Eike Christian Fesefeldt. He is to talk about the difficulties and their overcoming in the implementation of International Criminal Law in the Germany legal system. The representatives of Ukrainian Prosecutor's Office, including the Department of Crimea, will also be present on the event. The conference will also be visited by a large number of human rights defenders who have somehow faced International Criminal Law issues.

Our partners: Democracy Reporting International (Germany), Truth Hounds (Ukraine), Center of International Criminal Law and Justice (Ukraine).
Online Broadcasting of the Conference is planned.
Opening: 10.30 a.m., September, 14th.

Invited Reporters:

Anita Ušacka graduated from the Law Faculty of the Latvian State University. Doctor of Law, professor at the University of Latvia. From 1994 to 1996, he was Executive Director of UNICEF. From 1996 to 2003 - judge of the Constitutional Court of the Republic of Latvia. Since March 2003, the judge of the International Criminal Court (Court and Appeal Departments), the head of the Appeals Department of the International Criminal Court from 2011 to 2012.
Theme of report:  «International Criminal Court in Action».
Mykola Gnatovskyy is the President of the European Committee for the Prevention of Torture and Inhuman or Degrading Treatment or Punishment, leading DRI expert on constitutional issues. Graduated from the Institute of International Relations of the T. Shevchenko National University of Kyiv, also trained at Harvard University (USA) and York University (Canada). Since 2009, he has been a member of the European Committee for the Prevention of Torture, in 2013-2015 he was its vice president, and in 2015 he was elected as a president of the Committee. He cooperates as an expert with the Council of Europe, the OSCE, UNDP, the International Committee of the Red Cross, and others. Specialist in International Humanitarian Law, International Criminal Law and International Human Rights Law.
Theme of report: «Can the International Criminal Court meet Ukraine's expectations?»
Wilkitzki Peter Herbert is Honorary Vice-President of the International Association of Criminal Law. He graduated from the University of Erlangen-Nürnberg and Bohn. 1991-1993 - Chairman of the Steering Committee of European Criminal Law. Since 2000 - Member of the Board of Trustees of the Max Planck Institute (Freiburg, Germany). Since 2009 - Vice-President of the International Association of Criminal Law. Since 2012, he has been an Honorary Professor of International Criminal Law and International Criminal Procedure at the University of Cologne. The author of a number of publications devoted to the problems of implementation and interpretation of the provisions of the Rome Statute of the International Criminal Court.
Theme of report: «German Law and Practice on International Crimes and International Criminal Jurisdictions».
  
.
Other speakers:

Ms. Ani Harutyunyan – National Assembly (Parliament) of Armenia, Standing Committee on Defense and Security. Creator and author of the International Blog “Beyond Flatland”. Theme of report: “The Space for Gravity: Selection or Selectiveness of Cases and Crimes at the ICC?” 

Dr. Oumar Ba – Assistant professor of political science at the Morehouse College (Georgia, the USA). Theme of report: “The ICC as Testament to Hope and Symbol of Deception: International Justice and the Postcolonial Condition”.
Ms. Lilya Belfer – 4th year undergraduate student at the National Research University Higher School of Economics (Russia). Theme of report: “The burden of proof for defenses before the ICC”.
Dr. Vitalii Gutnyk – Associate Professor at the Ivan Franko Lviv National University. Theme of report: “Some questions of cooperation between Ukraine and the International Criminal Court”.
Dr. Dmytro Koval – PhD in International Law, Associate Prof. at the National University "Odessa Law Academy", PhD Candidate in Sociology, Polish Academy of Science. Theme of report: “Contextual elements of international crimes: why are they so important and where do they come from?”
Dr. Iryna Marchuk – Professor at the University of Copenhagen. Theme of report: “The International Criminal Court’s 15th Anniversary: Between Politics, Combatting Impunity and Making Local Impact”.
Ms. Małgorzata Myl – University of Silesia in Katowice, Faculty of Law and Administration, Professor assistant, PhD student, Department of International Public Law and European Law. Theme of report: ‘Family’ as a victim of international crimes.
Ms. Mylana Pfeiffer – University of Strasbourg (France), Postgraduate student. Theme of report: “The ICC complementarity principle “under the shoes” of States?”
Dr. Viacheslav Tuliakov – ad hoc judge at the European Court of human Rights, Vice Rector of the National university “Odessa Law Academy”. Theme of report: “Victimology of international criminal law”.
Dr. Eike Christian Fesefeldt – Prosecutor at the Prosecution Stuttgart, Lecture of FOM University. Theme of report: “Bringing Jihadists to Justice - International Criminal Law applied by German High Courts”.

20170/09/09 DRI workshop. ДЕМОКРАТІЯ В РАМКАХ ТА ПОЗА НИМИ

Отправлено 4 сент. 2017 г., 23:53 пользователем Mykola Pashkovskyi   [ обновлено 5 сент. 2017 г., 0:05 ]

Повідомляємо про суперцікавий захід для студентства: юристів і журналістів та усіх, хто цікавиться демократичними стандартами.

Реєстрація обов’язкова, поспішайте, оскільки кількість учасників обмежена: https://goo.gl/Nhig9e

Звідусіль постійно і нав’язливо лунають думки експертів, коментарі медійників, запевнення політиків про “кричуще” та “системне” порушення міжнародних (демократичних) стандартів в Україні. Але чи насправді ці заяви завжди правдиві та доречні та ґрунтуються на аналізі цих стандартів ? DRI пропонує молодим фахівцям, зокрема, майбутнім правникам, журналістам та громадським активістам, опанувати можливість розрізняти “міфічні” та “надумані” заяви про порушення міжнародних (демократичних) стандартів від справжніх порушень.

 

Чому навчяться учасники?

Під час серії практичних занять та лекцій від українських та міжнародних експертів учасники навчяться розрізняти міжнародні стандарти та швидко й чітко ідентифікувати необґрунтованість заяв, або ж навпаки – факти дійсних порушень стандартів. Також на учасників чекає безпрецедентний інтерактивний, де вони самі зможуть надати свою оцінку тим чи іншим фактам, обставинам та подіям.

Де і коли?

Одеса, на вихідних: 9-10 та 16-17 вересня 2017.

Заохочення?

Іменні сертифікати для учасників цілого курсу, подарункові сертифікати для найактивніших учасників.

Для кого?

Молодь 18-35 років, студенти, аспіранти, молоді професіонали, юристи, журналісти, політологи, міжнародники.

Спеціальні гості: Аніта Ушацька, суддя Міжнародного кримінального суду, суддя Конституційного Суду Латвійської республіки, доктор юридичних наук, професор; Юрій Ключковський, член Конституційної комісії України, народний депутат ІІІ-VI скликань.

Реєстрація обов’язкова, поспішайте, оскільки кількість учасників обмежена: https://goo.gl/Nhig9e


ПРОГРАМА

 

9 вересня 2017

м. Одеса, вулиця Рішельєвська, 33, коворкінг “Термінал 42”

День 1. МІЖНАРОДНІ СТАНДАРТИ ВНУТРІШНЬОДЕРЖАВНОЇ ДЕМОКРАТІЇ

1000 – 1030

Реєстрація та кава 

1030 – 1100

Вступне слово та знайомство з учасниками

1100 – 1230 

Міжнародні, європейські та конституційні стандарти внутрішньодержавної демократії

*Лектор буде визначений згодом

1230 – 1300

Обід

1300 – 1400

Питання та відповіді, інтерактивний клас (формат буде повідомлений згодом)

1400 – 1430

Неформальне спілкування та кава

10 вересня 2017

м. Одеса, вулиця Рішельєвська, 33, коворкінг “Термінал 42”

День 2. МІЖНАРОДНІ ВИБОРЧІ СТАНДАРТИ


1000 – 1030

Реєстрація та кава

1030 – 1200

Міжнародні виборчі стандарти: юридична природа

Ключковський Юрій

1200 – 1230

Обід

1230 – 1330

Топ 10 питань міжнародних виборчих стандартів від Юрія Ключковського. Які найпоширеніші питання, пов’язані з міжнародними виборчими стандартам можна зустріти та як правильно на них знайти відповідь? 

1330 – 1400

Неформальне спілкування та кава

16 вересня 2017

м. Одеса, вул. Жуковського, 9, коворкінг “IQSPACE”

День 3.  МІЖНАРОДНІ СТАНДАРТИ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ ТА ПРАВОСУДДЯ


1000 – 1030

Реєстрація та кава

1030 – 1200

Міжнародні та конституційні стандарти захисту прав людини та правосуддя

Аніта Ушацька 

1200 – 1230

Обід

1230 – 1330

Питання та відповіді, інтерактивний клас (формат буде повідомлений згодом)

1330 – 1400

Неформальне спілкування та кава 

17 вересня 2017

м. Одеса, вул. Жуковського, 9, коворкінг “IQSPACE”

День 4. КРАШ ТЕСТ МІЖНАРОДНИХ (ДЕМОКРАТИЧНИХ) СТАНДАРТІВ


1000 – 1030

Реєстрація та кава

1030 – 1200

Практичне заняття. Аналіз та огляд з експертом DRI випадків застосування міжнародних (демократичних) стандартів. Розгляд методик оцінювання таких стандартів

1200 – 1230

Обід

1230 – 1400

Церемонія закриття та підбиття підсумків

1430 – 1500

Неформальне спілкування та кава

1-10 of 63