Исследователи кафедры приняли участие в Круглом столе "Правовые проблемы цивилизационного выбора Украины (28 ноября 2014 года, г. Одесса)

Отправлено 1 дек. 2014 г., 23:05 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 4 дек. 2014 г., 7:05 ]

28 листопада 2014 року дослідники кафедри міжнародного права та міжнародних відносин взяли участь у Круглому столі "Правові проблеми цивілізаційного вибору України", присвяченому 10-річчю кафедри права Європейського Союзу та порівняльного правознавства (м. Одеса, Національний університет "Одеська юридична академія").
Пашковський М.І., завідувач кафедри, тема доповіді: "Про природу міжнародного співробітництва під час кримінального провадження".
Зелінська Н.А., професор кафедри, тема доповіді: "К вопросу о соотношении международного и национального уголовного права".
Гладенко О.М., доцент кафедри, тема доповіді: "Імплементація угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом: завдання та реалізація".
Андрейченко С.С., доцент кафедри, тема доповіді: "Позитивні зобов'язання держав щодо права на захист від катувань або нелюдського чи такого, що принижує гідність, поводження або покарання у практиці Європейського суду з прав людини".
Ільіна Р.Ю., аспірант кафедри, тема доповіді: "Питання поняття міжгенераційних прав у міжнародному праві"