Четвертая Всеукраинская научно-практическая конференция студентов, аспирантов и молодых ученых "Международное право: de lege praeteria, instante, future" (21 ноября 2014 года, г. Одесса)

Отправлено 28 нояб. 2014 г., 5:37 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 1 дек. 2014 г., 23:14 ]
21 листопада 2014 року в Міжнародному гуманітарному університеті пройшла Четверта Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених "Міжнародне право: de lege praeteria, instante, future", співорганізатором якої виступила кафедра міжнародного права та міжнародних відносин поряд з кафедрою міжнародного права та порівняльного правознавства Міжнародного гуманітарного університету, кафедрою права ЄС та порівняльного правознавства НУ "ОЮА", кафедрою міжнародного права Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.