Новости‎ > ‎

Аспиранты кафедры на Евроатлантическом студенческом форуме

Отправлено 21 мая 2015 г., 08:17 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 21 мая 2015 г., 08:19 ]
                18-19 травня 2015 року аспіранти та студенти Національного університету "Одеська юридична академія" взяли активну участь у Євроатлантичному студентському форумі 2015, який був організований посольством Литви в Україні. 
У форумі брали участь 60 студентів і аспірантів з Одеської, Миколаївської і Херсонської області. 
Кафедра міжнародного права і міжнародних відносин НУ "ОЮА" була представлена аспірантами В’ячеславом Любашенко, Едуардом Кузьміним, Ігорем Камінським.
Форум відбувався два дні. 
В перший день з доповідями виступили Петрас Ваітекунас (посол Литви в Україні в 2010-2014 рр.), Володимир Огризко (міністр іноземних справ України в 2007-2009 рр.), Марцін Кожел (голова Бюро НАТО зі зв’язку в Україні), Ваїдотас Урбеліс (політичний директор міністерства національної оборони Литви), Мел МакНалті (голова команди з політики і зв’язків, спільна делегація Великобританії у НАТО), Євген Дикий (колишній командир другої роти батальйону «Айдар») та інші. Доповіді були присвячені ролі НАТО у зберіганні міжнародної безпеки та співробітництву НАТО і України. 
Другого дня проходили симуляції роботи Північноатлантичної Ради та Комісії НАТО-Україні, де студенти стали представниками країн-членів НАТО. Учасники форуму виявили обізнаність у міжнародному праві та показали високий рівень володіння англійською мовою.


Comments