2018/05/18 Доцент Пашковський М. взяв участь у засіданні Науково-консультативної ради Верховного Суду

Отправлено 31 мая 2018 г., 06:55 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 31 мая 2018 г., 07:00 ]
 18 травня відбулося перше засідання Науково-консультативної ради при Верховному Суді.  На першому засіданні Науково-консультативної ради обговорювалися питання спрямування діяльності, організації роботи, комунікації членів Науково-консультативної ради, використання наукових висновків Науково-консультативної ради. У своїх виступах  Голова Верховного Суду В. Данішевська, Секретар Пленуму Верховного Суду, суддя Верховного Суду Д. Луспеник, вчений секретар Науково-консультативної ради при Верховному Суді, суддя Верховного Суду Л. Лобойко підкреслили важливість наукового забезпечення судової практики, використання наукових знань для забезпечення єдності, сталості та послідовності судової практики, утвердження верховенства права, особливо в умовах процедурних трансформацій.
 Від Національного університету «Одеська юридична академія» у засіданні взяли участь члени Науково-консультативної ради при Верховному Суді: доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, завідувач кафедри господарського права і процесу Олег Петрович Подцерковний, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри цивільного процесу Неллі Юріївна Голубєва, доктор юридичних наук, доцент, завідувач кафедри кримінального процесу Ірина Василівна Гловюк, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Микола Іванович Пашковський.

Джерела: