2018/03/28 Вітаємо з успішним захистом кандидатської дисертації аспірантку кафедри Мінченко Дар'ю

Отправлено 29 мар. 2018 г., 00:43 пользователем Mykola Pashkovskyi   [ обновлено 29 мар. 2018 г., 01:48 ]
 28 березня 2018 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.236.02 Інституту держави і права ім. В. М. Корецького Національної академії наук України відбувся успішний захист аспіранткою кафедри міжнародного права та міжнародних відносин НУ «ОЮА» Дар'єю Анаталійовною Мінченко дисертації на тему «Визнання та виконання рішень іноземних судів: Україна та Англія» на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право (науковий керівник доцент кафедри Пашковський М.І.). Опонентами на захисті виступили завідувач кафедри нотаріального та виконавчого процесу і адвокатури Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор юридичний наук, професор, заслужений юрист України Світлана Ярославівна Фурса та професор кафедри цивільно-правових дисциплін Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, кандидат юридичних наук, доцент, заслужений юрист України Людмила Михайлівна Токарчук.

Щиро вітаємо Дар'ю Мінченко з блискучим захистом!