2018/03/23 Наша команда – фіналіст 5th International Competition on Commercial Arbitration

Отправлено 26 мар. 2018 г., 0:03 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 27 мар. 2018 г., 6:15 ]
 В
ітаємо команду Георгія Кравцуненка, Юрка Подченка та Соломії Музики (студентів 2 курсу НУ «ОЮА») та їх тренера - В'ячеслава Любашенка, що здобула друге місце у 5-му Міжнародному конкурсі комерційного арбітражу (5th International Competition on Commercial Arbitration), організованому Міжнародним комерційним арбітражним судом при Європейській арбітражній палаті, а також вітаємо Юрія Подченка, який був визнаний кращим спікером!
 23 березня 2018 року в Києві відбувся фінал турніру.
 Цього року проблема була пов'язана зі схемами ухилення від сплати податків, що використовуються сторонами, та її наслідки для виконання Контракту. Команда підготувала два мемо від імені Позивача та Відповідача, а також арбітражне рішення для фінального туру. Команда зробила чудову роботу, і її робота є яскравим прикладом рішучості та бажання. Ми бажаємо їм великого натхнення у досягненні своїх професійних цілей у судових дебатах та за їх межами!

C
ongratulations to the team of Georgy Kravtsunenko, Yurets Podcenko, Solomia Music (2nd year students), and their coach – Viacheslav Liubashenko that has got the second place in the 5th International Competition on Commercial Arbitration organized by International Commercial Arbitration Court under European Arbitration Chamber, and Yurii Podchenko who was recognized as the best speaker.
 On March 23, 2018 the final round of the Competition took place in Kiev. This year the problem concerned tax avoidance schemes used by parties and its effects on performance of the Contract. The team prepared two memos on behalf of Claimant and Respondent, and the Arbitral Award for the final round. The team did a great job and their work is a brilliant example of determination and grit. We wish them big inspiration in achieving their professional goals in moot courts and beyond!