2018/03/22-24 Наша команда - учасник фіналу конкурсу Стетсона

Отправлено 26 мар. 2018 г., 0:23 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 27 мар. 2018 г., 6:23 ]
 22-24 березня 2018 року команда НУ «ОЮА» у складі студенток: Анастасії Карпенко, Крістіни Місенко та студента Фаїта Абель Даміна Прінсенобле (тренер - Вікторія Музика) брала участь у міжнародних фіналах 22-го щорічниго міжнародного конкурсу з судових дебатів з захисту навколишнього середовища, що проходить у юридичному коледжі Стетсонівського університету, представляючи Центральну та Східну Європу.
 Справа щодо збалансованості національних інтересів та охорони навколишнього середовища аналізувалася та дебатувалася 22 командами з усього світу.
 Наша команда мала велику честь конкурувати з переможцями регіональних турів з Бразилії, Гаваїв, Колумбії та Непалу.
 Практики, професори та колишні учасники цього конкурсу подавали неоціненні індивідуальні відгуки для кожного учасника.
 Ми впевнені, що цей досвід буде успішно використаний всіма учасниками команди як на національних, так і на міжнародних турнірах різних судових дебатів!

On March 22-24, 2018 the winners of the 22nd Annual International Environmental Moot Court Competition International Finals (IEMCC) Anastasia Karpenko, Kristina Mysenko and Faith Abel Damina Princenoble represented Central and Eastern Europe at the International Finals of IEMCC in Stetson University College of Law.
 The case concerning the balance of national interest and protection of environment has been successfully analyzed and argued by 22 teams from all over the world.
 Our team had a great honour to compete against winners of Regional Rounds from Brazil, Hawaii, Columbia and Nepal.
 Practitioners, professors and former moot court participants provided invaluable individual feedbacks for each student.
 We are sure that this experience will be successfully used by all team members both in national and international rounds of various moot courts!