2017/12/15 Конференція Української асоціації міжнародного права

Отправлено 17 дек. 2017 г., 2:11 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 17 дек. 2017 г., 2:27 ]
 15 грудня 2017 року в Київському інституті міжнародних відносин відбулася конференція Української асоціації міжнародного права. В роботі конференції взяли участь професор кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Тимур Короткий та доценти кафедри Дмитро Коваль і Микола Пашковський.
Порядок денний конференції включав шість ключових питань:
  1. Обрання Президента Української асоціації міжнародного права
  2. Про ухвалення нової редакції Статуту Асоціації
  3. Обрання першого віце-президента Української асоціації міжнародного права
  4. Про обрання керівних органів Асоціації
  5. Про вжиття заходів для внесення відповідних змін до єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
  6. Про позицію Української асоціації міжнародного права щодо реформування юридичної (правничої) освіти.
Зокрема, було обрано керівників регіональних осередків, Правління асоціації, Піклувальна рада і Ревізійна комісія асоціації.