2017/12/08 Доцент кафедри М. Пашковський провів зустріч представників Одеської правничої школи з суддями Верховного Суду

Отправлено 12 дек. 2017 г., 23:34 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 13 дек. 2017 г., 0:24 ]
 8 грудня 2017 року в рамках проекту “Дякую, alma mater! Чесний суд, корінням із студентства» судді Верховного суду - випускники Національного університету «Одеська юридична академія» Тетяна Анцупова, Олена Білоконь, Всеволод Князєв, Єгор Краснов  зустрілись із представниками правничої спільноти рідного міста та подискутували на тему «Верховний Суд – нова філософія судової влади. Як побудувати довіру».
Модератором заходу був доцент кафедри міжнародного права та міжнародних відносин М. Пашковський.
Одеська правова школа дала новому Верховному Суду сім суддів, серед яких і голова Верховного Суду Данішевська Валентина Іванівна!
Під час зустрічі присутні мали можливість привітати суддів ВС з призначенням, поставити запитання, дізнатись про перші кроки у роботі ВС та висловити свої побажання стосовно діяльності нового ВС!
Зустріч пройшла у дуже теплій та приємній атмосфері завдяки відвертим відповідям суддів ВС та бажанню віднайти діалог між суддями та суспільством!

#Верховний Суд #Пашковский Н.И.