Новости‎ > ‎

2017/11/09-11 Професор Т.Р. Короткий взяв участь у львівських заходах з вшанування правників-міжнародників Г. Лаутерпахта і Р. Лемкіна

Отправлено 23 нояб. 2017 г., 22:47 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 23 нояб. 2017 г., 22:48 ]
Професор Короткий Тимур Робертович взяв участь у львівських заходах з вшанування правників-міжнародників Герша Лаутерпахта і Рафала Лемкіна, які проводилися 9-11 листопада 2017 року у Львові, зокрема у Міжнародному науковому воркшопі "Ідеї (без) місця: концепції та практики прав і правосуддя у Східній Європі" - ".... про найновіші дослідження з проблем формування, становлення та впровадження теорій і практик у сфері захисту прав і правосуддя у Східній Європі".
Крім того, відбувся також мистецький перфоманс "Східно-Західна вулиця. Пісня добра і зла" - музичний перформанс-драма на основі світового бестселера «Східно-західна вулиця. Повернення до Львова» (Knopf, 2016; ВСЛ 2017) Філіпа Сендса, юриста, учасника найбільш резонансних міжнародних судів про злочини геноциду та порушення прав людини. Поєднання "... світлин, тексту і музики, щоб показати конфлікти та зв'язки між чоловіками, які опинилися у самому центрі Нюрнберзького процесу над військовими злочинцями: вченого з Кембріджа Герша Лаутерпахта, польського прокурора Рафаеля Лемкіна та горезвісного Гітлерового адвоката Ганса Франка: всі вони пов'язані з містом Львів..."

#конференція #Короткий Т.Р. #Лаутерпахт Г. #Лемкін Р.
Comments