Новости‎ > ‎

2017/11/09-10 Пашковський М.І. взяв участь як тренер у Legal Communication Skills Training для координаторів проекту та юристів Норвезької ради у справах біженців (NRC)

Отправлено 22 нояб. 2017 г., 05:02 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 22 нояб. 2017 г., 05:05 ]
На початку жовтня 2017 року Національний університет «Одеська юридична академія» підписав угоду з Норвезької радою у справах біженців (NRC). Головна мета підписання угоди - залучення потенціалу професорсько-викладацького складу та Юридичної клініки університету для консультаційної роботи з тимчасово переміщеними особами в Україні. 
Першим кроком у реалізації договору про співробітництво стала участь в якості експертів декана факультету журналісти доктора наук із соціальних комунікацій професора Кузнецової Тетяни Василівни та доцента кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Пашковського Миколи Івановича у тренінгу «Навички юридичної комунікації» (Legal Communication Skills Training) для координаторів проекту та юристів Норвезької ради у справах біженців (NRC). Тренінг проходив 9-10 жовтня 2017 року у місті Святогірськ (Донецька область). Під час тренінгу учасники розвинули навички з усної та письмової комунікації у професійній сфері, отримали інформацію про сучасні методології практичного правового аналізу. 
Норвезька рада у справах біженців розпочала свою діяльність в Україні наприкінці 2014 р. Від початку своєї роботи на Сході України NRC значно розширила свою діяльність у програмах гуманітарного реагування, основних сферах компетенції і географічному охопленні з метою задоволення гуманітарних потреб по мірі їх виникнення. 
Стратегія NRC спрямована на задоволення потреб тимчасово переміщених осіб і постраждалого в результаті конфлікту населення, особливо вздовж лінії розмежування в Луганській області та північних районах Донецької області (підконтрольна уряду територія).

#Пашковський М.І. #тренінг #NRC
Comments