2017/10/25-26 Доповідь доцента Коваля Д.О. на конференції "A Bridge Over Troubled Waters: Dispute Resolution in the Law of International Watercourses and the Law of the Sea" (Міст через проблемні води: вирішення спорів в праві міжнародних водотоків та морському праві) (Люксембург, Інститут Макса Планка)

Отправлено 1 нояб. 2017 г., 3:58 пользователем Mykola Pashkovskyi   [ обновлено 1 нояб. 2017 г., 3:59 ]
25-26 вересня 2017 року в Інституті Макса Планка, що в Люксембурзі проходила конференція "A Bridge Over Troubled Waters: Dispute Resolution in the Law of International Watercourses and the Law of the Sea" (Міст через проблемні води: вирішення спорів в праві міжнародних водотоків та морському праві). Участь у конференції брав доцент кафедри, к.ю.н. Дмитро Коваль.
Предметно та концептуально конференція була розділена на дві складові. З предметної сторони, конференція складалась з дискусій щодо міжнародних водотоків (як зазначали організатори – частина, пов’язана із прісною водою) та з панелей з морського права (або панелей щодо соленої води). Таким чином захід згуртував як спеціалістів з міжнародного водного (річкового) права, так і експертів з морського публічного права.
Що ж до концептуальних складових конференції, то вона стала досить незвичним для юридичних заходів поєднанням панельних дискусій із визнаними лідерами юридичного ринку та так званих стендових доповідей їх молодших колег.
Якщо формат панельних виступів добре відомий та не потребує особливих коментарів, то стендові доповіді не часто стають частиною юридичних заходів. Їх ідея на конференції у Люксембурзі полягала в тому, щоб учасники створили плакати з інформацією щодо певної вузької проблеми сучасного міжнародного морського права чи річкового права та, за потреби, коментували свої плакати усім зацікавленим відвідувачам заходу.
Дмитро Коваль, разом із колегою з Університету Трієра Валентином Шатцом представив стенд щодо юрисдикції арбітражного трибуналу, створеного за додатком VII до Конвенції ООН з морського права, для вирішення спору між Україною та Росією по Чорному та Азовському морям та Керчинській протоці.

#конференція, #науковий захід, #Коваль Д.О