Новости‎ > ‎

2017/10/13 Семінар «Норми і механізми захисту прав людини ООН» (Управління Верховного комісара ООН з прав людини та Інститут зі зв’язку науки та суспільства, НУОЮА)

Отправлено 1 нояб. 2017 г., 03:05 пользователем Mykola Pashkovskyi   [ обновлено 1 нояб. 2017 г., 03:06 ]
Викладачі кафедри взяли участь 13 жовтня 2017 року у семінарі «UN Human Rights Norms and Mechanisms» («Норми і механізми захисту прав людини ООН»),  який було організовано Національним університетом «Одеська юридична академія», Управлінням Верховного комісара ООН з прав людини та Інститутом зі зв’язку науки та суспільства.
В якості експерта виступив голова секції Управління Верховного комісара ООН з прав людини доктор Крістоф Пешу, який відповідає за спеціальні контрольні мандати у сферах: тортур; позасудових страт; насильницьких зникнень; свавільного затримання; свободи релігій та віросповідання; захисту прав людини в контексті боротьби з тероризмом; захисту права на приватність. 
Доктор Крістоф Пешу має понад 36 річній практичний досвід у гуманітарній сфері, сфері захисту прав людини та допомоги біженцям.
На семінарі обговорювалися актуальні проблеми універсального підходу до захисту прав людини, організаційно-правових особливостей механізму захисту прав людини ООН, використання правозахисного механізму ООН в Україні. 

#семінар, #науковий захід, #ООН, #сертифікат
Comments