Новости‎ > ‎

2017/10/06 Участь професора Короткого Т.Р. та доцента Пашковського М.І. у міжнародній науковій конференції «Правові концепції Герша Лаутерпахта у теорії та практиці міжнародного права» (м. Жовква)

Отправлено 1 нояб. 2017 г., 03:36 пользователем Mykola Pashkovskyi   [ обновлено 1 нояб. 2017 г., 03:36 ]
6 жовтня 2017 року професор Короткий Т.Р. та доцент Пашковський М.І. взяли участь у міжнародній науковій конференції «Правові концепції Герша Лаутерпахта у теорії та практиці міжнародного права» (м. Жовква), яка проводилася в Жовківському замку на території Державного історико-архітектурного заповідника у Жовкві. 
Організатор конференції: кафедра міжнародного права Львівського національного університету імені Івана Франка, Державний історико-архітектурний заповідник у Жовкві. Учасники: Київський університет, Ягеллонський університет, Варшавський університет, Віденський університет, Лейбніц інститут для вивчення історії і культури східної Європи
Пашковським М.І. було зроблено доповідь на тему «Концепція міжнародного злочину у працях Г.Лаутерпахта: історія і сучасність».
Також на конференції було зроблено такі доповіді:
Науковий шлях Г.Лаутерпахта, як юриста-міжнародника. Доповідачі: Адам Редзік, Ігор Земан.
Внесок Г.Лаутерпахта у розробку теорії міжнародного права. Доповідач: Ольга Буткевич.
Концепція захисту прав людини у працях Г. Лаутерпахта. Доповідач: Петро Рабінович
Г.Лаутерпахт – суддя Міжнародного Суду ООН. Доповідач: Дискусія: Володимир Лисик, Мілена Інгелевич-Цітак.
З короткою доповіддю також виступив член Комісії міжнародного права ООН August ReinischProfessor of international and European law at the University of Vienna.
В рамках наукового заходу відбулося відкриття меморіальної таблиці у м. Жовква серу Гершу Лаутерпахту - уроженцю Жовкви, студенту Львівського університету, члену Комісії міжнародного права ООН, судді Міжнародного Суду ООН, юристу-міжнароднику світового масштабу. 

#науковий захід, #Пашковський М.І.,  #Короткий Т.Р., #доповідь
Comments