2017/09/25 Пішов з життя професор Махмуд Шеріф Бассіоуні – "батько міжнародного кримінального права"

Отправлено 28 сент. 2017 г., 0:29 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 28 сент. 2017 г., 0:29 ]
"Батько міжнародного кримінального права" М. Шеріф Басіоуні (M. Cherif Bassiouni) пішов з життя 25 вересня на 79 році.

Засновник та президент Інституту міжнародного права прав людини (International Human Rights Law Institute at the DePaul University College of Law), почесний президент Сіракузького інституту (Міжнародного інституту вищих досліджень в сфері кримінально-правових наук - ISISC), почесного президента Міжнародної асоціації кримінального права (L’Association Internationale de Droit Pénal), ці та багато інших почесних посад характеризували професора М. Шеріф Бассіоуні як лідера в сфері міжнародного співробітництва з питань протидії злочинності і особливо міжнародного кримінального права, хоча останнім і не вичерпувався його науковий та практичний інтерес.