2017/06/26 Міжнародно-правові читання Української асоціації міжнародного права, присвячені пам’яті Президента УАМП, Заслуженого юриста України, завідувача кафедри міжнародного права ІМВ КНУТШ, доктора юридичних наук, члена-кореспондента Академії правових наук України, професора Олександра Вікторовича Задорожнього

Отправлено 29 июн. 2017 г., 22:01 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 29 июн. 2017 г., 22:05 ]
26 червня 2017 року професор кафедри міжнародного права Т.Р. Короткий, доцент кафедри М.І. Пашковський, аспірант кафедри І.І. Камінський взяли участь у Міжнародно-правових читаннях Української асоціації міжнародного права, присвячених пам’яті Президента УАМП, Заслуженого юриста України, завідувача кафедри міжнародного права ІМВ КНУТШ, доктора юридичних наук, члена-кореспондента Академії правових наук України, професора Олександра Вікторовича Задорожнього.
Професором Т.Р. Коротким було зроблено презентацію бібліографії О.В. Задорожнього.