2017/06/07 Презентація дослідження «На межі виживання: знищення довкілля під час збройного конфлікту на сході України» (Короткий Т.Р.)

Отправлено 18 июн. 2017 г., 12:36 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 18 июн. 2017 г., 12:38 ]
7 червня 2017 в прес-центрі Главкома відбулася прес-конференція на тему: «На межі виживання: знищення довкілля під час збройного конфлікту на сході України», на якій були презентовано   звіт, який присвячений комплексному аналізу стану природного середовища в умовах збройного конфлікту на сході України «На межі виживання: знищення довкілля під час збройного конфлікту на сході України». Дослідниками цієї теми стали представники та експерти Української Гельсінської спілки з прав людини. Дослідження сфокусоване одночасно як на оцінці завданої шкоди, так й на проблемах притягнення до відповідальності за екологічну шкоду, спричинену під час війни. Одним з членів авторського колективу є професор кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Тимур Робертович Короткий.

Запрошені гості: Олексій Біда, координатор Центру Документування Української Гельсінської спілки з прав людини; Марина Медвєдєва, доктор юридичних наук, професор кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Ігор Загороднюк, кандидат біологічних наук, доцент, старший науковий співробітник Національного науково-природничого музею; Алла Блага, доктор юридичних наук, аналітик Української Гельсінської спілки з прав людини.