Новости‎ > ‎

2017/06/02 Прес-конференція з участю доцента Коваля Дмитра (експерта неурядової організації Truth Hounds), присвяча незаконним затриманням та катуванням, здійсненим українською стороною в зоні збройного конфлікту на сході

Отправлено 18 июн. 2017 г., 12:12 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 18 июн. 2017 г., 12:16 ]
2 червня 2017 року доцент кафедри міжнародного права та міжнародних відносин Коваль Дмитро Олександрович як експерт неурядової організації Truth Hounds взяв участь в прес-центрі «Главкома» у прес-конфереції на тему: «Незаконні затримання та катування, здійснені українською стороною в зоні збройного конфлікту на сході». 
Запрошені гості: Андрій Гладун, Центр документування Української Гельсінської спілки з прав людини; Олександр Павліченко, Харківська правозахисна група; Дмитро Коваль, Truth Hounds.
Учасники прес-конференції презентували звіт Української Гельсінської спілки з прав людини, Харківської правозахисної групи та неурядової організації Truth Hounds, присвячений незаконним затриманням та катуванням, здійсненим українською стороною в зоні збройного конфлікту на сході. Звіт покликаний привернути увагу до необхідності розслідування порушень прав людини, котрі в Україні часто замовчуються або виправдовуються. Під час презентації автори звіту розповіли про задокументовані порушення, вчинені українськими військовими та правоохоронцями, стан розслідування відповідних справ та відповідальність виконавців відповідно до міжнародного права.


Додаткова інформація: 

Comments