2017/06/26 Презентація професором Т.Р. Коротким бібліографії О.В. Задорожнього

Отправлено 29 июн. 2017 г., 22:12 пользователем Mykola Pashkovsky   [ обновлено 29 июн. 2017 г., 22:48 ]
26 червня 2017 року на  Міжнародно-правових читаннях Української асоціації міжнародного права, присвячених пам’яті Президента УАМП, Заслуженого юриста України, завідувача кафедри міжнародного права ІМВ КНУТШ, доктора юридичних наук, члена-кореспондента Академії правових наук України, професора Олександра Вікторовича Задорожнього, професором Т.Р. Коротким було презентовано бібліографію О.В. Задорожнього.
Укладачами покажчика виступили київські та одеські дослідники: Зубченко Н. І., Іванійчук Т. Ю., Льовін А. В. за наукової редакції Короткиого Т. Р.

Біобібліографічний покажчик присвячено науковому та публічному доробку доктора юридичних наук, професора, завідувача кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олександра Вікторовича Задорожнього.
Покажчик містить нарис про життя та діяльність О. В. Задорожнього, хронологічний перелік друкованих наукових праць, матеріали про життєвий шлях, науково-дослідну, навчально-педагогічну та громадську активність.
Підготовка видання проводилась за інформацією та матеріалами наукових звітів Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, за фондами наукової бібліотеки НУ ОЮА та бібліотек м. Києва та м. Одеси.
Бібліографічний опис усіх матеріалів здійснено у відповідності з чинними державними стандартами, зокрема ДСТУ ГОСТ 7.1:2006, ДСТУ 3582:2013, ГОСТ 7.12-93 та ін.
Виявлені публікації систематизовано та сформовано за хронологічним принципом. Повнотекстові версії документів, що були включені до покажчика містять посилання на адреси сайтів, де їх можна знайти за допомогою загальновідомих пошукових систем.

Олександр Вікторович Задорожній : біобібліогр. покажч. / [уклад. Зубченко Н. І., Іванійчук Т. Ю., Льовін А. В. ; наук. ред. Короткий Т. Р.]. – Київ-Одеса : Фенікс, 2017. – 40 с.